روستای کوهستانی کام

بازدید کننده گرامی  سلام ...

     آنچه مرا بر آن داشت تا تصاویر پیش رویتان را با شما به اشتراک بگذارم ،استقبال دوستان ارزشمند و هم ولایتی های عزیز از عکسهای قبلی این وبلاگ بود . عزیزانی که تشویق ، ترغیب و نگاه ظریفشان سبب شد نا به این بومستان (کام) دقیق تر بنگرم .

آنچه از نظر می گذرانید بضاعت حقیر است که از دریچه لنز دوربین عکاسی ام گذشت . شادی ام صد چندان خواهد شد اگر با ارسال نظرات ارزشمندتان مرا بهره مند سازید .

... و اما اگر شما ارجمند گرانمایه تصاویر و مطالبی از هر آنچه که در تصورتان به شناخت زیبایی های این روستا و پیشینه تاریخی آن در جهت معرفی به دیگران کمک خواهد کرد،دارید به آدرس ایمیل نویسنده ارسال فرمایید .

                                                                      باسپاس

کام از فراز اسیو چال

یورو

اوگردش

ده بن

مناظر طبیعی کام

لاروسر

مناظر تنگه

امزناسر

گوسفند سرا

/ 14 نظر / 64 بازدید
نمایش نظرات قبلی
معصومه نجفی(چالوس)

سلام،این ترم تو دانشگاه،ما در مورد روستای خودمون باید یه پروژه ای رو تحویل بدیم،عکسای شما خیلی کمکم کرد،واقعا مرسی،اگه بازم عکس دارین حتما بذارین مخصوصا عکسای قدیمی

معصومه نجفی

سلام،رشتم معماریه،دختر سقا نجفی از چالوس

صديقي داماد حاج رجبعلي كامجو از سيستان

سلام ممنون از تصاوير بسيار زيبايي كه از كام در وبلاگ گذاشتيد لذت برديم ياد سفر امسال كه به ييلاق داشتيم بخير براي ما كه راه دور هستيم لذت بخش است خدا حافظ

معصومه نجفی

خواهش میکنم،باباهم سلام زیادمیرسونن،مرسی شماهم موفق باشید...منتظرعکسای قدیمی هستم

علی

سلام وقت بخیر عکسهاتون بسیار جالب و زیباست. آدرس دقیق روستای کام کجاست؟ من متولد تنکابن هستم ولی سالهای زیادیه که کرج زندگی می کنم به همین خاطر اونجارو نمیشناسم. یا حق.

مهدی کامجو

سلام مطالب وبلاگتون زیباست. از تلاش شما برای شناساندن روستای کام سپاسگزارم. بهتر است این تلاش به صورت همگانی در قسمتهای دیگر هم باشد. مثل گوگل مپ و ویکی پدیا تا اطلاعات جامعی از این روستا در محیط مجازی وب قرار بگیرد. من در این مورد چند گام نخست برداشتم، ان شاءالله که شما و سایرین نیز به این تلاش ملحق شوید. موفق باشید

مهدی کامجو

آدرس کام: http://fa.wikipedia.org/wiki/%DA%A9%D8%A7%D9%85_%28%D9%86%D9%88%D8%B1%29 سایت خودم: www.kamjou.ir

فاطمه حبیبی

سلام آفای کامجو.. ازشمامتشکرم به خاطر اینکار جالبتون که ییلاق زیبای کام رو معرفی می کنید. من خودم مال این روستا نیستم اما خانواده مادرم کامی هستن . روستای دوست داشتنی هست.

فاطمه حبیبی

باسلام . بله آقای نورکامی خودم متوجه شدم اما دیگه فرصت نکردم دوباره به وبلاگتون سربزنم. ممنون

محمدرضا یداللهی

سلام.مرسی از بابت عکسای زیباتون.منو بردین به حال و هوای کام.چون از تابستون دیگه نرفتم..