وبلاگ رضا نورکامی
نویسنده: رضا نورکامی - ۱۳٩٢/٤/٢٤

  قله سنگ نو از قلل بسیار زیبای البرز مرکزی است که از چند مسیر قابل صعود است که البته مسیرصعوداز روستای کام جذابیت هاو امتیازات فراوانی دارد . دسترسی مداوم به چشمه های خنک و گوارا و مناظر زیبای طبیعی و بکر منطقه و امکان صعود از چند مسیر از امتیازات صعودبه این قله  از طریق روستای کام است .از فراز این قله پانورامایی دیدنی از قلل البرز مرکزی همچون دماوند ، آزاد کوه ، وروشت ،رستم چال ، نرگس ها و .... را پیش چشم خواهید داشت  قله سنگ نو به دلیل دور از دسترس بودن و همچنین مجاورت با قلل آزاد کوه - رستم چال و ... کمتر مورد توجه کوهنوردان قرار گرفته است .بهترین زمان صعود به این قله زیبا اواخر خرداد و اوایل تیر است .این قله ی زیبا از هر 2 مسیر مشخص شده در تصویر پایین یکروزه قابل صعود میباشد . گوشه هایی از مناظر طبیعی روستای کام و مسیر صعود در همین وبلاگ قابل مشاهده است .

علاقمندان و گروههای کوهنوردی برای صعود می توانند از طریق ایمیل(r.noorkami@yahoo.com) با مدیر وبلاگ هماهنگ نمایند .(برای مشاهده عکس روی عنوان بالا کلیک کنید)

    قله سنگنو (سه بند)و 2مسیر اصلی صعود

قله سنگ نو (سه بند) از امزنا سر

نویسندگان وبلاگ:
کدهای اضافی کاربر :


ما فاتحان خام فتح های بی فایده نیستیم. حکایت ما، حکایت بازجستن روزگار وصل است. دراین دیرگاه دورماندن از اصل خویش، دراین هجوم تکنولوژی درد سر ساز و جنگ طلب. کوهنوردی عشق به طبیعت است. عشقی به پاکی چشمه سار، به سبزی جنگل، به نیلگونی دریا، به صلابت سنگ، به لطافت گل، به فروتنی خاک، به سپیدی برف، به توفندگی طوفان، به سبکی نسیم و به سنگینی کوه. کوهنوردی یک روش زندگی است. روشی که در آن یک سیب بین همه اعضاء گروه تقسیم می شود.روشی که در آن قوی ترین عضو گروه به پای ضعیف ترین راه می رود.