وبلاگ رضا نورکامی
نویسنده: رضا نورکامی - ۱۳٩٢/۱/٢

بازدید کننده گرامی  سلام ...

     آنچه مرا بر آن داشت تا تصاویر پیش رویتان را با شما به اشتراک بگذارم ،استقبال دوستان ارزشمند و هم ولایتی های عزیز از عکسهای قبلی این وبلاگ بود . عزیزانی که تشویق ، ترغیب و نگاه ظریفشان سبب شد نا به این بومستان (کام) دقیق تر بنگرم .

آنچه از نظر می گذرانید بضاعت حقیر است که از دریچه لنز دوربین عکاسی ام گذشت . شادی ام صد چندان خواهد شد اگر با ارسال نظرات ارزشمندتان مرا بهره مند سازید .

... و اما اگر شما ارجمند گرانمایه تصاویر و مطالبی از هر آنچه که در تصورتان به شناخت زیبایی های این روستا و پیشینه تاریخی آن در جهت معرفی به دیگران کمک خواهد کرد،دارید به آدرس ایمیل نویسنده ارسال فرمایید .

                                                                      باسپاس

کام از فراز اسیو چال

یورو

اوگردش

ده بن

مناظر طبیعی کام

لاروسر

مناظر تنگه

امزناسر

گوسفند سرا

نویسندگان وبلاگ:
کدهای اضافی کاربر :


ما فاتحان خام فتح های بی فایده نیستیم. حکایت ما، حکایت بازجستن روزگار وصل است. دراین دیرگاه دورماندن از اصل خویش، دراین هجوم تکنولوژی درد سر ساز و جنگ طلب. کوهنوردی عشق به طبیعت است. عشقی به پاکی چشمه سار، به سبزی جنگل، به نیلگونی دریا، به صلابت سنگ، به لطافت گل، به فروتنی خاک، به سپیدی برف، به توفندگی طوفان، به سبکی نسیم و به سنگینی کوه. کوهنوردی یک روش زندگی است. روشی که در آن یک سیب بین همه اعضاء گروه تقسیم می شود.روشی که در آن قوی ترین عضو گروه به پای ضعیف ترین راه می رود.